Młodszy kontroler finansowy (m/k), Swidnik k Lublina - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Młodszy kontroler finansowy (m/k)

Aktualnie dla naszego Klienta, jednego z najbardziej rozpoznawalnych firm produkcyjnych w Świdniku, poszukujemy osób na stanowisko:

Młodszy kontroler finansowy (m/k)

Work place: Swidnik k Lublina

Region: Lubelskie

Numer ref.: a0t6N000009ONOQQA4

Zakres obowiązków:
  • udział w analizach kosztów operacyjnych firmy i odchyleń od budżetu,
  • proponowanie działań korygujących w przypadku odnotowania odchyleń,
  • udział w opracowywaniu budżetów,
  • bieżące raportowanie, praca w systemie SAP i Excel,
  • praca w międzynarodowym środowisku.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu MS Excel na poziomie zaawansowanym,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie B1,
  • mile widziane praktyki/staż na analogicznym stanowisku,
  • wiedza z zakresu: podstawy księgowości, budżetowania, raportowania, znajomość schematów oraz modeli kontrolingowych,
  • dobrze rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia oraz umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność, skrupulatność, rzetelność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania kontaktów.
Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat, umowa na 18 miesięcy (zastępstwo),
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
  • zatrudnienie w jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm produkcyjnych,
  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • ubezpieczenie na życie,
  • kartę Medicover Sport,
  • Pakiet Opieki Medycznej.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV.

Szczegółowe informacje pod numerem: 539 936 022.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl