Mechanik samochodowy/mechatronik (m/k)-Wolica, Wolica - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Mechanik samochodowy/mechatronik (m/k)-Wolica

Aktualnie dla naszego Klienta, wiodącego europejskiego producenta pojazdów użytkowych, poszukujemy osób na stanowisko:

Mechanik samochodowy/mechatronik (m/k)-Wolica

Work place: Wolica

Region: Mazowieckie

Numer ref.: a0tbI000000hJtrQAE

Zakres obowiązków:
  • naprawa i serwisowanie pojazdów użytkowych (autobusów i samochodów ciężarowych) zgodnie ze specyfikacjami producenta,
  • diagnozowanie i usuwanie usterek technicznych i źródeł błędów,
  • przeprowadzanie inspekcji i kontroli bezpieczeństwa,
  • montaż i demontaż podzespołów pojazdu,
  • dokumentowanie przeprowadzonych napraw.
Wymagamy:
  • wykształcenie jako mechanik samochodowy/mechatronik/mechatronik samochodowy,
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy jako mechanik samochodowy,
  • wysoki poziom zaangażowania i samodzielności w pracy.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę tymczasową,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
  • pracę w systemie jednozmianowym,
  • pakiet benefitów: pakiet sportowy, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie,
  • rozwojowe stanowisko pracy,
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy i solidne wdrożenie.

Miejsce pracy: Wolica, woj. mazowieckie

Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie CV.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl