Mechanik (m/k), Nowa Wieś Wrocławska - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Mechanik (m/k)

Aktualnie dla naszego Klienta, generalnego przedstawiciela światowego producenta naczep firmy Schmitz Cargobull, poszukujemy osób na stanowisko:

Mechanik (m/k)

Work place: Nowa Wieś Wrocławska

Region: Dolnośląskie

Numer ref.: a0t6N000008fOr1QAE

Obowiązki:
  • naprawa pojazdów ciężarowych,
  • diagnostyka pojazdów ciężarowych,
  • wykonywanie przeglądów.
Wymagania stanowiskowe:
  • doświadczenie w naprawie pojazdów ciężarowych, ciągników, naczep,
  • prawo jazdy kat. B (mile widziane: C+E),
  • mile widziane doświadczenie w zakresie napraw i diagnostyki układów pneumatycznych; KNORR,WABCO, HALDEX,
  • mile widziane umiejętności obsługi i diagnostyki agregatów chłodniczych.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w systemie 2-zmianowym,
  • świadczenia ZFŚS,
  • dostęp do pakietów sportowych,
  • preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl