Mechanik (m/k), Dąbrowa Górnicza - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Mechanik (m/k)

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej poszukujemy osób na stanowisko:

Mechanik (m/k)

Work place: Dąbrowa Górnicza

Region: Śląskie

Numer ref.: a0t6N000009OMEjQAO

Zakres obowiązków:
  • zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn i urządzeń,
  • konserwacje, remonty i naprawy urządzeń,
  • przeglądy maszyn zgodnie z założeniami,
  • rozwiązywanie bieżących problemów i usuwanie awarii,
  • wdrażanie ulepszeń i nowych rozwiązań.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie, mile widziane kierunkowe techniczne,
  • znajomość mechaniki maszyn produkcyjnych,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu,
  • mile widziane doświadczenie w zakresie hydrauliki siłowej,
  • wymagane uprawnienia do obsługi suwnic SI oraz SEP,
  • zaangażowanie oraz samodzielność w działaniu.
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + system premiowy,
  • pracę w systemie 3-zmianowym (6-14/14-22/22-6), od maja 4 brygady,
  • benefity: karta MultiSport, opieka zdrowotna, ubezpieczenie grupowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl