Marketing Manager B2B - branża IT, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plDrill - Marketing Manager B2B - branża IT

DRILL Business Services provides comprehensive services in the field of human resources: executive search, recruitment, professional training, assessment centers, HR audits, interim management, process and personnel audits, implementation of processes in human resource management, corporate restructuring, outsourcing various HR activities, outplacement, OHS.
Visit us at
www.drill.eu
We deliver our services to English speaking clients. Naše služby poskytujeme i pro česky mluvící klienty.Unsere Kunden betreuen wir gerne auch in der deutschen Sprache.
Naszym klientom oferujemy doradztwo i pełną obsługę w języku polskim. Мы предоставляем наши услуги русскоговорящим клиентам. Forniamo i nostri servizi in lingua italiana.

Dla jednego z naszych Klientów z branży IT poszukujemy:

Marketing Manager B2B - branża IT

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer ref.: DM/11/2017

Zadania:

  • aktywny udział w kreowaniu biznesu, przede wszystkim w oparciu o możliwości stwarzane przez najnowocześniejsze technologie informatyczne
  • planowanie i odpowiedzialność za kompleksową realizację działań marketingowych w ramach prowadzonych projektów,
  • koordynacja pracy Działu Marketingu,
  • koordynacja działań promocyjnych, kreowanie polityki promocyjnej,
  • tworzenie i kontrola budżetu marketingowego, raportowania wyników marketingowych,
  • analiza efektywności prowadzonych działań,
  • analiza rynku i konkurencji w celu identyfikacji szans rynkowych,
  • współpraca z innymi działami firmy, a także agencjami reklamowymi, marketingowymi i PR.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane: Marketing, Zarządzanie)
  • minimum 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu działań i kampanii marketingowych w branży IT
  • doświadczenie w działaniach związanych z Digital Marketing i Marketing Automation
  • Doświadczenie w tworzeniu i obsłudze sklepów internetowych oraz kontrolowanie poprawności ich funkcjonowania
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem, umiejętność motywowania pracowników
  • bardzo dobra znajomość technik promocyjnych oraz trendów
  • wiedza z zakresu wdrażania strategii marketingowych, przeprowadzania analiz oraz opracowywania zestawień sprzedażowo-marketingowych
  • umiejętność komunikacji, doskonała organizacja pracy
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym

Nasz Klient oferuje:

  • ciekawą i samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • pracę w stabilnie  rozwijającej się firmie  jednego z Kluczowych Partnerów Microsoft.
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • miłą atmosferę i nowoczesną kulturę pracy,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia.pełne szkolenie produktowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na e-mail: rekrutacja@drillbs.pl z zaznaczeniem nazwy stanowiska w temacie.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami. Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję.