Malarz lakiernik przemyslowy Piaskarz, holandia \(wszystkie\) - oferta pracy - GoldenLine.plABC bedrijfsservice BV - Malarz lakiernik przemyslowy Piaskarz

Oferta archiwalna

ABC bedrijfsservice BV

ABC Bedrijfsservice BV jest agencja pracy tymczasowej dzialajacej  na rynku pracy od 1990 roku, nasze biuro znajduje sie w miejscowosci Nijmegen na terenie Holandii.
Oferujemy prace tymczasowa dla pracownikow z Holandii jak i rowniez ze wszystkich krajow Unii Europejskiej.
Najwazniejszym aspektem naszej pracy jest to by kazdy zleceniodawca otrzymal od Nas wykwalifikowanego pracownika na odpowiednie stanowisko.

Malarz lakiernik przemyslowy Piaskarz

Miasto: holandia \(wszystkie\)

Region: zagranica

Opis stanowiska

- Zalezne od stanowiska malowanie lub piaskowanie powierzchni stalowych.
- Kontrola procesu malowania / piaskowania.
- Czyszczenie montaz i demontaz używanego w procesie sprzętu.

Wymagania

- Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku lakiernika lub piaskarza.
- Umiejętność malowania przy użyciu pistoletu i pompy lakierniczej.
- Doświadczenie w piaskowaniu i srutowaniu.
- Certyfikat VCA/SCC.
- Mile widziana znajomosc jezyka obcego ( Holenderski, Angielski lub Niemiecki )
- Mile widziany wlasny srodek transportu.

Oferujemy

- Holenderska umowe o prace ze wszystkimi swiadczeniami.
- Praca na dlugi okres czasu na terenie Holandii.
- Stawka godzinowa 12 euro netto za kazda przepracowana godzine w zaleznosci od doswiadczenia.
- Koszty zakwaterowania pokrywa pracodawca.
- Koszty ubezpieczenia zdrowotnego pokrywa pracodawca.
Wiecej informacji pod numerami telefonow : 0031 24 3725915 lub 0031 610309371

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.