Magazynier, Poznań - oferta pracy - GoldenLine.pllobo - Magazynier

Lobo HR jest agencją rekrutacyjna (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Aktualnie dla naszego klienta, firmy z branży logistycznej, poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Magazynier

Miasto: Poznań

Region: wielkopolskie

Zadania:

·         pomoc na magazynie;

·         załadunek i rozładunek towaru

·         wymagaania:

ch

·         dyspozycyjność

·         nie wymagamy doświadczenia

Oferujemy:

·         pracę na III zmiany: 7:00-15:00 , 15:00-23:00 i 23-7.00

·         bezpłatny dojazd z Ronda Rataje

·         stawkę godzinowa + premia wydajnoćiowa

·         dłuższa współpraca

·         dofinansowanie do posiłku

Osoby zainteresowane powyższą propozycją uprzejmie prosimy o przesyłanie CV wraz z numerem referencyjnym POZ/TEMP/NL na adres karolina.sulanowska@lobohr.pl Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ponadto zapraszamy na naszą witrynę pod adresem: www.lobohr.pl

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Uprzejmie zapraszamy na naszą witrynę internetową pod adresem www.lobohr.pl