Magazynier/Operator (m/k), Wrocław - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Magazynier/Operator (m/k)

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier/Operator (m/k)

Work place: Wrocław

Region: Dolnośląskie

Numer ref.: a0t6N000009ON9oQAG

Zakres obowiązków:
  • rozładunek i załadunek samochodów z wyrobami hutniczymi,
  • weryfikacja dostaw z dokumentacją magazynową,
  • rozkładanie wyrobów hutniczych w regałach,
  • przygotowywanie i konfekcjonowanie,
  • oznaczanie wyrobów hutniczych dla klientów,
  • cięcie wyrobów hutniczych.
Wymagania:
  • uprawnień do obsługi suwnic - warunek konieczny,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • I zmiana 7:30-15:30,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych - mile widziane.
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku,
  • wynagrodzenie zasadnicze plus premie i dodatki (do około 5100 zł brutto miesięcznie),
  • benefity - szkolenia, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy,
  • w okresie zimowym posiłki regeneracyjne,
  • start pracy - od zaraz!

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV.

Zapraszamy do kontaktu: 694 480 385.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr. cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl