Magazynier (m/k), Legnica - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Magazynier (m/k)

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier (m/k)

Work place: Legnica

Region: Dolnośląskie

Numer ref.: a0t6N000000n2mXQAQ

Obowiązki:
  • obsługa wózka widłowego: załadunek/rozładunek,
  • przygotowanie wysyłek do klientów,
  • rozmieszczanie towarów w odpowiednich miejscach,
  • prowadzenie rejestru przepływu materiałów w systemie magazynowym,
  • inwentaryzacja materiałów znajdujących się w magazynie.
Wymagania:
  • zdolności manualne,
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej (system 3-zmianowy),
  • motywacja i zaangażowanie,
  • uczciwość i sumienność.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełny etat, lub umowę o prace bezpośrednio u Klienta,
  • pracę w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, z nowoczesnym parkiem maszynowym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (stawki godzinowe) + miesięczne premie dla pracowników,
  • miesięczny okres rozliczeniowy,
  • perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych,
  • ciągły kontakt z nowoczesnymi technologiami,
  • szkolenia organizowane przez zakład pracy,
  • podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych,
  • proces wdrożenia na stanowisku pracy dla nowego pracownika,
  • dostęp do portalu pracowniczego MyTrenkwalder,
  • wsparcie Konsultanta Trenkwalder podczas całego okresu zatrudnienia,
  • bogaty pakiet benefitów Trewnkwalder: prywatna opieka medyczna, Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl