Magazynier (m/k), Kraków - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Magazynier (m/k)

Aktualnie dla naszego Klienta z branży motoryzacyjnej poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier (m/k)

Work place: Kraków

Region: Małopolskie

Numer ref.: a0tbI000000f6ELQAY

Główne zadania będą polegać na:
  • przyjmowaniu i wydawaniu części samochodowych,
  • przyjmowaniu i wydawaniu opon z przechowalni,
  • czynnościach porządkowych na magazynie.
Czego oczekujemy od kandydatów:
  • dyspozycyjności do pracy w wymiarze 8h dziennie,
  • sprawności fizycznej i zdolności manualnych,
  • zaangażowania, uczciwości, chęci rozwoju.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
  • pracę od poniedziałku do piątku, w godz. 08:00-16:00,
  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o., nr certyfikatu 136.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl