Lutowacz (k/m), Oława - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Lutowacz (k/m)

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Lutowacz (k/m)

Work place: Oława

Region: Dolnośląskie

Numer ref.: a0t6N000009ONO1QAO

Zadania:
  • lutowanie komponentów,
  • dbanie o wysoką jakość produktów,
  • raportowanie produkcji w systemie,
  • utrzymanie czystości i porządku w ramach systemu 5S.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na produkcji,
  • zdolności manualne,
  • mile widziana umiejętność posługiwania się lutownicą,
  • umiejętność logicznego myślenia i zmysł techniczny,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • znajomość przyrządów pomiarowych,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone obowiązki.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością przejścia bezpośrednio do Klienta,
  • wynagrodzenie 4242-4600 zł brutto,
  • premie regulaminowe 300-600 zł brutto,
  • pracę w zakładzie w Oławie,
  • dostęp online do portalu pracowniczego - umowy, paski oraz inne dokumenty w jednym miejscu.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikację z załączonym CV.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl