KSIĘGOWA/Y, Gliwice - oferta pracy - GoldenLine.plFuture Processing - KSIĘGOWA/Y

Oferta archiwalna

KSIĘGOWA/Y

Miejsce pracy: Gliwice

Region: śląskie

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja i ewidencja dokumentów w systemie finansowo-księgowym;
  • Księgowanie faktur zakupów krajowych oraz zagranicznych;
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz naliczanie odpisów amortyzacyjnych;
  • Kontrola i uzgadnianie zapisów na kontach księgowych;
  • Udział w comiesięcznym zamykaniu okresów sprawozdawczych;
  • Rozliczanie podatku VAT (prowadzenie rejestrów, sporządzanie deklaracji VAT, informacji podsumowującej VAT-UE);
  • Raportowanie do Narodowego Banku Polskiego i Urzędu Statystycznego.

Oczekiwania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w dziale księgowości;
  • Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości;
  • Znajomość zagadnień rachunkowości oraz bieżących przepisów podatkowych;
  • Mile widziana znajomość programu Sage Symfonia ERP;
  • Dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel;
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy z zespole;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

 Oferta dotyczy umowy na zastępstwo.

FP – dlaczego warto?

Ludzie są najważniejsi. Brzmi górnolotnie? Nie dla nas. Stworzyliśmy kreatywne środowisko pracy tak, by odpowiadało potrzebom członków naszego zespołu.

Dowiedz się więcej

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.