KONSULTANT SERWISU IT, Zielonka - oferta pracy - GoldenLine.plMARCEL S. A. - {{offer.position}

Oferta archiwalna

KONSULTANT SERWISU IT

Lokalizacja
Zielonka
Pracodawca
MARCEL S. A.
Dodano
19.11.2021

MARCEL S.A. - Bezkonkurencyjny producent systemów informatycznych od ponad 28 lat oferujący kompletne rozwiązania w diagnostyce medycznej, zapewniając najwyższą jakość oferowanych produktów i usług oraz profesjonalną obsługę Klienta poszukuje osób, które chcą rozwijać swoje kompetencje zawodowe na stanowisku Konsultanta serwisu IT.

Miejsce pracy: Zielonka
Region: mazowieckie

Oczekiwania:

  • wykształcenie informatyczne lub pokrewne techniczne
  • znasz podstawy zagadnień sieciowych
  • wiedzę na poziomie konfiguracji i zarządzania systemami operacyjnymi Linux i Windows
  • min roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • bardzo dobre zdolności interpersonalne
  • umiejętności samodzielnego diagnozowania problemów związanych ze sprzętem komputerowym, siecią i oprogramowaniem
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość podstawy zagadnień bazodanowych SQL
  • doświadczenie w obsłudze Klienta w branży laboratoryjnej lub medycznej
  • dynamika w działaniu oraz w zarządzaniu efektywnością własnej pracy
  • chęć podejmowania nowych wyzwań zawodowych
  • otwartość na wiedzę i pozyskiwanie nowych umiejętności
  • wysoki poziom odpowiedzialności i zaangażowania w wykonywane obowiązki
  • zainteresowania tematyką z obszaru informatyki i nowych technologii

Twój zakres obowiązków:

  • udzielanie wsparcia merytorycznego oraz technicznego w rozwiązywaniu problemów w zakresie  oferowanych przez firmę produktów i usług
  • instalacja i konfiguracja urządzeń oraz oprogramowania
  • diagnozowanie i usuwanie problemów w działaniu infrastruktury i systemów
  • obsługa i koordynacja zgłoszeń serwisowych
  • aktywna współpraca z innymi działami firmy

Co oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość pracy w dynamicznym i otwartym zespole profesjonalistów w atmosferze wspierającej kreatywność i rozwój
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość udziału w innowacyjnych projektach
  • dofinansowanie do zajęć sportowych

Wszystkich zainteresowanych spełniających podane wyżej kryteria prosimy o przesłanie CV z klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych:

 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu obecnej oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z art.6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Dołącz do nas !