Konsultant CSR, Warsaw - oferta pracy - GoldenLine.plJob House - Konsultant CSR

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla swojego Klienta z Warszawy poszukuje osób na stanowisko:

Konsultant CSR

Miejsce pracy: Warsaw

Region: mazowieckie

Numer ref.: OF/WAW/CSR

Opis stanowiska:

  • Realizacja projektów doradczych dla klientów (firm, instytucji) na wszystkich etapach (research, analityka, badania, warsztaty, spotkania robocze);
  • Prowadzenie szkoleń, wykładów, warsztatów;
  • Przygotowanie dokumentów, materiałów i prezentacji;
  • Kontakt z klientami i partnerami;
  • Dbałość o wynik i nastawienie na cel biznesowy organizacji;
  • Reprezentowanie firmy podczas spotkań, grup roboczych i konferencji.

Wymagania:

  • Dwuletnie doświadczenie w konsultingu w zakresie systemów zarządzania ISO (szczególnie środowiskowych) dla dużych przedsiębiorstw lub doradztwie w zakresie zrównoważonego rozwoju i CSR – warunek konieczny;
  • Doświadczenie w obsłudze klientów korporacyjnych;
  • Wyższe wykształcenie (mile widziane związane ze środowiskiem);
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie ;
  • Biegła obsługa PowerPoint i Excel – umiejętność sporządzania prezentacji i raportów;
  • Umiejętność prezentacji swoich pomysłów klientowi;
  • Komunikatywność, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej, terminowość, umiejętność pracy w grupie, zdolności analityczne;
  • Odpowiedzialność i sumienność, gotowość na zmiany i umiejętność podejmowania decyzji.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń lub warsztatów;
  • Zainteresowanie tematyką zrównoważonego rozwoju i ochroną środowiska naturalnego.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na stałe na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin lub B2B
  • Stabilne oraz atrakcyjne warunki współpracy
  • Przyjazne miejsce pracy i narzędzia niezbędne do pracy.
  • Dostęp do eksperckiej wiedzy i szkoleń
  • Dodatkowe benefity – prywatna opieka medyczna
  • Możliwe elastyczne godziny pracy i praca zdalna (home office)
  • Pracę w polskiej firmie z płaską strukturą, która daje możliwość rozwoju
  • Miejsce pracy: Warszawa

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV w języku polskim.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Sp. Z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych. Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Sp. Z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.".

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.