Konfekcjoner etykiet / Operator maszyny przewijającej (m/k), Ożarów Mazowiecki - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Konfekcjoner etykiet / Operator maszyny przewijającej (m/k)

Aktualnie dla naszego Klienta z branży produkcyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:

Konfekcjoner etykiet / Operator maszyny przewijającej (m/k)

Work place: Ożarów Mazowiecki

Region: Mazowieckie

Numer ref.: a0t6N000009OMasQAG

Obowiązki:
  • przewijanie i cięcie etykiet (na maszynie) na role o wymaganej wielkości,
  • sprawdzanie zgodności danych produktu z wymaganiami klienta (kontrola jakości),
  • odpowiednie potwierdzanie wykonanych zadań w dokumentacji zleceń produkcyjnych.
Wymagania:
  • chęć do pracy, gotowość do pracy fizycznej,
  • dokładność/skrupulatność,
  • obsługa komputera.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
  • stawka godzinowa w wysokości 30 zł/h brutto
  • pracę w systemie 3 - zmianowym (od poniedziałku do piątku),
  • możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach organizacyjnych.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl