Kierownik Zmiany Produkcyjnej, Częstochowa - oferta pracy - GoldenLine.plMichael Page - Kierownik Zmiany Produkcyjnej

Oferta archiwalna

Kierownik Zmiany Produkcyjnej

Polska, Częstochowa 30853/001 Permanent

Dla notującej ciągły rozwój firmy z branży FMCG poszukujemy osób na stanowisko Kierownika Zmiany. W organizacji w ostatnim czasie zaszły znaczące zmiany w charakterze finansowania, które pozytywnie wpływają na jej wzrost.

Podsumowanie / Job summary:

Opis stanowiska / Job description:

* Efektywne oraz skuteczne zarządzanie zespołem produkcyjnym (operatorzy, brygadziści, ustawiacze);
* Nadzór nad realizacją planu produkcyjnego oraz jego właściwym przebiegiem zgodnym ze standardami firmy i instrukcjami pracy;
* nadzór nad przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy;
* Motywować podległych pracowników do podnoszenia kwalifikacji i kompetencji zawodowych;
* Formułowanie raportów swojej pracy oraz osób bezpośrednio podległych;
* definiowanie i wdrażanie czynności naprawczych przy opóźnieniach w stosunku do planów produkcyjnych;
* nadzór nad przestrzeganiem procedur dotyczących jakości produkcji;
* wdrażanie narzędzi Lean Manufacturing.

Kogo szukamy / Profile description:

* Umiejętność organizowania i planowania produkcji;
* Umiejętność kierowania zespołem - powyżej 100 pracowników;
* Znajomość metod i technik produkcji;
* Znajomość zasad zarządzania jakością;
* Min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku nadzorowania działu / jednostki produkcyjnej;
* Wykształcenie min. średnie techniczne, mile widziane wyższe techniczne;
* Gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany od poniedziałku do piątku);
* Mile widziana znajomość języka angielskiego oraz narzędzi Lean Manufacturing.

Oferujemy / We offer:

* Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się organizacji notującej wzrosty produkcji na przełomie 2 ostatnich lat;
* wynagrodzenie zasadnicze wraz z pakietem premii oraz ubezpieczeniem grupowym;
* dostęp do świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (np. paczki świąteczne);
* miejsce wykonywania pracy: okolice Częstochowy;
* praca dostarczająca wyzwań zawodowych.

About Michael Page

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page