Kierownik Salonu Fryzjerskiego, warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plPINI PEOPLE - Kierownik Salonu Fryzjerskiego

Aktualnie dla firmy wkraczającej na rynek Polski szukamy osoby na stanowisko:

Kierownik Salonu Fryzjerskiego

Miejsce pracy: warszawa

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • zarządzanie salonem fryzjerskim
  • selekcja i zatrudnianie osób na stanowiska fryzjerów
  • koordynowanie pracy kilkuosobowego zespołu
  • nadzór nad przestrzeganiem standardów i jakości świadczonych usług
  • układanie grafików, organizacja pracy personelu
  • kontrola zamówień kosmetyków oraz inwentaryzacji
  • koordynacja czynności operacyjno-administracyjnych związanych z funkcjonowaniem salonu.

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości branży fryzjerskiej
  • co najmniej 2 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • odpowiedzialności i sumienności w pracy
  • umiejętności planowania i motywowania pracy podległego personelu
  • j.angielskiego na poziomie min. komunikatywnym
  • pozytywnej energii i entuzjazmu do nowych wyzwań
  • gotowości pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy

Oferujemy:

  • pracę w bardzo ciekawej firmie wkraczającej na rynek Polski
  • atrakcyjne zarobki i warunki współpracy
  • pracę odpowiedzialną i pełną wyzwań
  • kontakty międzynarodowe
  • realne możliwości rozwoju w branży beauty.

Osoby zainteresowane i spełniające nasze kryteria prosimy o przesłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.