Kierownik robót elektrycznych, Wrocław - oferta pracy - GoldenLine.plSEL ENERGY SP. Z O. O. - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Kierownik robót elektrycznych

Lokalizacja
Wrocław
Pracodawca
SEL ENERGY SP. Z O. O.
Dodano
11.09.2019
Numer referencyjny
KRDŚ/09/SEL

Zakres zadań:

  • koordynacja prac instalacyjnych na budowie
  • weryfikacja kompletności i poprawności dokumentacji wykonawczej
  • weryfikacja projektów pod kątem jakości wykonania instalacji
  • organizacja i koordynacja prac na budowie zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem robót
  • nadzór nad zamawianiem materiałów, zatwierdzanie kart materiałowych

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość prawa budowlanego
  • uprawnienia kierownika robót budowlanych - mile widziane
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy
  • pracę w firmie nastawionej na rozwój pracowników

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zapraszamy do przesłania CV za pomocą przycisku "Aplikuj teraz" z dopiskiem Kierownik robót elektrycznych.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z branży elektro-energetycznej. Naszą ofertę adresujemy do klientów, którzy wymagają pełnego zakresu usług z branży instalacji elektrycznych, teletechnicznych i energetycznych.

 W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: