kierownik ochrony obiektu, Gdańsk - oferta pracy - GoldenLine.plRandstad Polska - kierownik ochrony obiektu

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, firmy z branży ochrony , poszukujemy osoby na stanowisko:

kierownik ochrony obiektu

Nr ref.: 23193

Praca stała

Lokalizacja: Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad strategicznym dla firmy obiektem oraz zatrudnionym personelem
  • analiza i ocena poziomu bezpieczeństwa obiektu
  • weryfikacja i udoskonalanie procedur i planów ochrony obiektu
  • wprowadzanie nowych instrukcji z zakresu bezpieczeństwa
  • udział w na bieżąco realizowanych projektach
  • udział w rekrutacji pracowników
  • udział w audytach wewnętrznych
  • bieżące raportowanie

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników
  • znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa i ochrony
  • dobra znajomość MS Office (Excel, PowerPoint, Word)
  • zaawansowana  znajomość języka angielskiego
  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność innowacyjnego myślenia
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność działania pod presją czasu

Oferta:

  • wynagrodzenie stałe
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)