Kierownik ds. zakupów (m/k), Włoszakowice - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Kierownik ds. zakupów (m/k)

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:

Kierownik ds. zakupów (m/k)

Work place: Włoszakowice

Region: Wielkopolskie

Numer ref.: a0t6N000009O8AFQA0

Zakres obowiązków:
  • opracowanie strategii zakupów i nadzór nad realizacją,
  • sporządzanie analiz, raportów i sprawozdań,
  • współpraca z działem produkcji,
  • utrzymywanie kontaktów z bieżącymi dostawcami i pozyskiwanie nowych,
  • przygotowywanie umów i kontraktów,
  • negocjacje zakupowe,
  • realizacja wyznaczonych celów.
Wymagania:
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w pozyskiwaniu dostawców i negocjowaniu warunków,
  • wykształcenie wyższe (najlepiej ekonomiczne lub techniczne),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację,
  • chęć podjęcia długotrwałej współpracy,
  • mile widziana znajomość programu Comarch ERP XL.
Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio w firmie naszego Klienta,
  • telefon, laptop służbowy,
  • samochód firmowy do celów służbowych,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • bony świąteczne,
  • dostęp do kursów i szkoleń.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl