Kierownik budowy (budownictwo kubaturowe), region Rhein-Main - oferta pracy - GoldenLine.plWarbud - Kierownik budowy (budownictwo kubaturowe)

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy w Niemczech region Rhein-Main na stanowisko

Kierownik budowy (budownictwo kubaturowe)

Miejsce pracy: region Rhein-Main

Region: Cała Polska

Numer ref.: KB/NIEMCY/09/2019

Opis stanowiska:

  • Organizacja oraz nadzór budowy zgodnie z przepisami Niemieckiego Prawa Budowlanego, niemieckimi normami, zasadami BHP i ppoż.
  • Przedprojektowe przygotowanie technologii realizacji robót
  • Terminowa i jakościowa realizacja kontraktów, zgodnie z dokumentacją techniczną (specyfikacją techniczną, projektem budowlanym), budżetem i harmonogramem
  • Prowadzenie dokumentacji budowy
  • Nadzorowanie pracowników oraz robót podwykonawców
  • Rozliczanie podwykonawców z wykonanych robót
  • Nadzór nad dostawcami
  • Zarządzanie podległymi pracownikami
  • Współpraca z inwestorem, projektantami, inspektorami nadzoru oraz innymi osobami uczestniczącymi w procesie budowlanym

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Co najmniej 4-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu budów
  • Znajomość niemieckiego prawa budowlanego oraz otoczenia rynku  (preferowane doświadczenie w realizacji przynajmniej jednej inwestycji na terenie Niemiec)
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność negocjowania oraz zarządzania zespołem
  • Samodzielność oraz umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów (Out of the Box)
  • Elastyczność i kreatywność w działaniu

Forma i zasada współpracy:

  • Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • Benefity: wsparcie w relokacji, możliwość zaproponowania stanowiska w Polsce, w oddziale spółki, jeśli pracownik chciałby wrócić do Polski
  • Narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon
  • Wynagrodzenie rynkowe, niemieckie
  • Duża możliwość rozwoju osobistego z możliwością przejęcia strategicznych pozycji kierowniczych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego przez zalogowanie się w naszej bazie CV w odpowiedzi na ogłoszenie o nr ref.  KB/NIEMCY/09/2019

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Warbud SA" lub jeśli wyraża Pan/Pani zgodę na wzięcie udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Warbud SA, prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych oraz innych informacji zawartych w załączonych dokumentach, w celach obecnych, jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych".