Kasjer-sprzedawca, Opole - oferta pracy - GoldenLine.plParetti - Kasjer-sprzedawca

PARETTi Rekrutacja - tworzona przez Zespół Specjalistów wspierających procesy rekrutacyjne Agencja Doradztwa Personalnego, o numerze wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 9838, poszukuje dla swojego Klienta osoby do pracy na stanowisku:

Kasjer-sprzedawca

Miejsce pracy: Opole

Region: opolskie

Numer ref.: KS/OP/2016

Opis stanowiska:

  • obsługa kasy fiskalnej
  • profesjonalna obsługa klienta
  • dbanie o estetyczny wygląd miejsca pracy

Wymagania:

  • mile widziana znajomość obsługi kasy fiskalnej
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktu z klientem
  • książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych
  • dyspozycyjność
  • zaangażowanie
  • odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowe zlecenie- 13 brutto/h
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca w sklepie ogólnospożywczym
  • Możliwość rozwoju

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.