Help: Opiekunka do Pana podopiecznego w Niemczech., - oferta pracy - GoldenLine.plHelp24 - Help: Opiekunka do Pana podopiecznego w Niemczech.

Jesteśmy firmą z Bydgoszczy, która oferuje pracę opiekunkom na terenie Niemiec. Naszym celem jest niesienie pomocy oraz opieka nad osobami starszymi. Tworzymy zespół osób posiadających wieloletnie doświadczenie w organizacji legalnego zatrudnienia opiekunom. W naszej siedzibie mieszczącej się w Bydgoszczy, szybko i sprawnie dobierzemy odpowiednią ofertę pracy. Wspieramy również niemieckie rodziny zapewniając profesjonalną opiekę ich bliskim. HELP gwarantuje najwyższą jakość usług łącząc interesy opiekunów i podopiecznych. Proponujemy uczciwe warunki umowy oraz solidne wynagrodzenie za dobrze wykonywaną pracę. Naszym pracownikom gwarantujemy stabilne zatrudnienie i możliwość ciągłego rozwoju. Do głównych wartości, które cenimy, należą: uczciwość, odpowiedzialność, poświęcenie, empatia a przede wszystkim chęć niesienia pomocy, która dla nas jest sensem istnienia.

Help: Opiekunka do Pana podopiecznego w Niemczech.

Region: Cała Polska

Miejscowość: Hamburg

Wyjazd: od zaraz

Podopieczny: 87 lat, 170 cm, 74 kg

Dolegliwości:

-pan przebywa w domu codziennej opieki do 05.01.2017

-cierpi na Thrombose/zakrzep/, woda w nogach,

-inkontynencja

-alzheimer

-osteoporoza

-pan mieszka razem z żoną, żona nie potrzebuje opieki, zajmuje się  samodzielnie gospodarstwem domowym, państwo mieszkają w domu

-nie jest wymagane wstawanie nocne, pan korzysta z pieluchomajtek

-pan podopieczny kładzie się codziennie rano o 22.00.

-pan potrzebuje dużo uwagi i cierpliwości

-pomaga przy transferze, pomaga wstać, nie może jednak chodzić

-do pomocy dla pana są w domu: chodzik, wózek inwalidzki, krzesło nocne

Obowiązki:

-pomoc w utrzymaniu higieny ciała

-pomoc w ubieraniu się i rozbieraniu

-pomoc przy transferze

-sprzątanie

-gotowanie i podawanie posiłków

-pranie i prasowanie

-utrzymywanie porządku

Poszukujemy opiekunki między: 40, a 60 lat, może palić, jednak tylko na zewnątrz, bez prawo jazdy, z dobrym językiem komunikatywnym.

 Wymagania:

  •  znajomość języka niemieckiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym
  • doświadczenie w opiece nad osobą starszą (również doświadczenie nabyte w opiece nad bliskimi),
  • cierpliwość, empatia, wyrozumiałość,
  • mile widziane referencje

Oferujemy:

-własny pokój

-TV

-Radio

-Internet

-opiekę koordynatora

-organizację wyjazdu

-zakup biletów

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o
kontakt  telefoniczny z konsultantką z Działu Rekrutacji:

Izabela Michałkiewicz +48  881 777 177

lub o wiadomośc mailową:
i.michalkiewicz@help24.info

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.