Handlowiec ( branża poligraficzna), Bydgoszcz - oferta pracy - GoldenLine.plHR Partner Monika Pszuk - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Handlowiec ( branża poligraficzna)

Lokalizacja
Bydgoszcz
Pracodawca
HR Partner Monika Pszuk
Dodano
06.12.2019
Numer referencyjny
2019/T/H

Obowiązki:

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • poszukiwanie nowych rynków zbytu produktów poligraficznych
  • monitorowanie sytuacji na rynku poligraficznym
  • współpraca z kierownikiem produkcji, projektantem na etapie wprowadzania nowych produktów na rynek
  • obsługa obecnych klientów firmy, dbałość o utrzymywanie dobrych relacji

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży poligraficznej
  • samodzielność w działaniu, samodyscyplina
  • umiejętność nawiązywania nowych kontaktów
  • determinacja w działaniu

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę '' od zaraz''
  • niezbędne narzędzia pracy
  • wsparcie na etapie wdrożenia
  • pracę w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Przesłanie przez Państwa dokumentów aplikacyjnych w odpowiedzi na to głoszenie, pozwolimy sobie potraktować jako wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie w celu i na czas rekrutacji na to stanowisko.

Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w innych projektach dodaj klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Monikę Pszuk, prowadzącą działalność gospodarczą HR Partner z siedzibą w Toruniu na poczet innych, przyszłych procesów rekrutacyjnych’’

Dane zostają zachowane do czasu wycofania przez Ciebie udzielonej zgody.