Grafik, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plDOZ - Grafik

Oferta archiwalna

 Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Grafik

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • tworzenie kreatywnych grafik reklamowych,
  • tworzenie layoutów graficznych stron internetowych uwzględnieniających współczesne trendy,
  • tworzenie bannerów webowych,
  • tworzenie identyfikacji wizualnych,
  • tworzenie grafik do portali społecznościach ,
  • tworzenie projektów do druku (ulotki, plakaty, itp.).

Wymagania:

  • doświadczenie w tworzeniu kreatywnych projektów graficznych,
  • doświadczenie w tworzeniu layoutów na platformy mobilne,
  • doświadczenie w przygotowaniu materiałów do druku,
  • dobra znajomość programów: Adobe Photoshop, Illustrator, Google Web Designer lub Adobe Animate.

Oferujemy:

  • różnorodność – ciekawych współpracowników, doświadczonych menadżerów
  • logikę i pozytywne emocje
  • ulubione miejsce pracy
  • atmosferę wsparcia i życzliwość
  • wysokie standardy etyczne
  • szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym
  • dobrą organizację pracy
  • benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne)
  • zniżki oraz karty rabatowe na produkty Naszych Marek

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.