Frezer CNC ze znajomością j. niemieckiego B1 (m/k) - Niemcy, Georgensgmünd - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Frezer CNC ze znajomością j. niemieckiego B1 (m/k) - Niemcy

Aktualnie dla naszego Klienta, który specjalizuje się w produkcji elementów filtracyjnych wszystkich typów oraz płyt membranowych (z polipropylenu i innych materiałów termoplastycznych, elastomerowych i metalowych przy użyciu najnowocześniejszego procesu ICM opracowanego przez firmę) do systemów filtracyjnych, które sprawdzają się we wszystkich gałęziach przemysłu na całym świecie, poszukujemy osób na stanowisko:

Frezer CNC ze znajomością j. niemieckiego B1 (m/k) - Niemcy

Work place: Georgensgmünd

Region: Bayern

Numer ref.: a0t6N000009OMdOQAW

Zakres obowiązków:
  • ustawianie maszyn i narzędzi, odczyt programów frezowania w systemie Siemens 840D i Sinumerik,
  • frezowanie CNC, testowanie i tłoczenie produktów zgodnie z rysunkiem technicznym,
  • dostosowywanie podnośnika do rozmiaru formatu,
  • przeprowadzanie korekt programu,
  • wypełnianie planów konserwacji, dzienników pomiarowych i innych dokumentów,
  • konserwacja i czyszczenie maszyn.
Wymagamy:
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy jako operator CNC,
  • znajomość systemów sterowania Siemens 840D i Sinumerik,
  • wykształcenie techniczne, umiejętność odczytywania rysunku technicznego,
  • znajomość j. niemieckiego na poziomie B1,
  • zaangażowanie, sumienność, dokładność,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (1 zmiana: 6:00-14:00, 2 zmiana: 14:00-22:00, 3 zmiana: 22:00-6:00).
  • posiadanie samochodu w celu dojazdu między zakwaterowaniem a miejscem pracy.
Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową zawieraną z agencją pracy Trenkwalder w Polsce,
  • stawkę od 18 euro/h brutto,
  • bezpłatne, komfortowe zakwaterowanie,
  • bezpłatne, prywatne ubezpieczenie zdrowotne,
  • łatwy dostęp do dokumentów online na portalu pracowniczym MyTrenkwalder,
  • możliwość otrzymania zaliczki,
  • wsparcie Koordynatora podczas procesu zatrudnienia i po rozpoczęciu pracy.

Miejsce pracy: Georgensgmünd (91166)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl