Enterprise Sales Manager, Warszawa lub zdalnie - oferta pracy - GoldenLine.plWELLBEING POLSKA - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Enterprise Sales Manager

Lokalizacja
Warszawa lub zdalnie
Pracodawca
WELLBEING POLSKA
Dodano
02.02.2021

Forma zatrudnienia: umowa o pracę, umowa B2B, pełen etat

  • Trafia do Ciebie nasza misja i chcesz mieć realny wpływ na jej realizację?
  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne oraz interpersonalne?
  • Masz otwartą głowę i chęć do wdrażania pozytywnych zmian?
  • Jesteś samodzielny w działaniu oraz charakteryzujesz się podejmowaniem inicjatyw?

Jeśli tak, to świetnie, ponieważ właśnie takich osób poszukujemy!

Jakie zadania czekają na Ciebie?

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i partnerów biznesowych na rynku polskim;
  • prowadzenie prezentacji sprzedażowych;
  • obsługa handlowa klientów firmy i rozwój współpracy poprzez sprzedaż nowych produktów i rozwiązań wspierających kulturę zdrowia w organizacji;
  • tworzenie strategii dotyczącej sprzedaży, oferowanych produktów oraz kanałów dystrybucji,
  • proponowanie i wdrażanie rozwiązań optymalizujących sprzedaż i obsługę posprzedażną,
  • praca na systemie CRM
  • odpowiedzialność za monitorowanie jakości obsługi klientów oraz realizację celów sprzedażowych
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami firmy
  • przygotowanie ofert i negocjowanie kontraktów;
  • pozyskiwanie i analizę istotnych informacji rynkowych, monitorowanie i analiza danych rynkowych i działań konkurencji;
  • tworzenie raportów ze spotkań raportów, analiz i sprawozdań;
  • Twój sukces mierzony będzie poziomem satysfakcji klientów, realizacją celów sprzedażowych oraz poziomem satysfakcji pracowników.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • zamiłowania do zdrowego stylu życia;
  • doświadczenia w nawiązywaniu współpracy z klientami korporacyjnymi - min. 2 lata;
  • samodzielności, odpowiedzialności za prowadzenie projektów sprzedażowych;
  • umiejętności definiowania wskaźników efektywności i dbania o wysoką satysfakcję klientów;
  • umiejętności prowadzenia negocjacji i prezentacji handlowych;
  • doświadczenia w zarządzaniu sprzedażą rozwiązań dedykowanych dla działów HR np. szkolenia, systemy kafeteryjne, benefity;
  • znajomości procesów zakupowych u klientów korporacyjnych;
  • umiejętności wyciągania wniosków i na ich podstawie podejmowania trafnych decyzji;
  • umiejętności nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji z klientami;
  • zaangażowania i chęci rozwoju;
  • komunikatywności i otwartości na nowe wyzwania;
  • dynamizmu w działaniu oraz silnej orientacji na realizację celów sprzedażowych;
  • podstawowej znajomości obsługi programu Excel.
  • doświadczenia we wdrażaniu nowych osób do pracy;
  • zaangażowania i poczucia misji naszej firmy.

Co oferujemy w zamian?

  • samodzielną, pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku;
  • kulturę przyjazną Pracownikowi, opartą o współpracę, nastawienie na rezultat, nastawienie na klienta;
  • atrakcyjne wynagrodzenie, składające się z wynagrodzenia podstawowego adekwatnego do posiadanych umiejętności i wysokiej premii za efekty sprzedażowe
    i zaangażowanie;
  • specjalistyczne szkolenia oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji;
  • możliwość rozwoju w kierunku prowadzenia własnego zespołu sprzedażowego;
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji.

Zastrzegamy sobie prawo do odezwania się do konkretnych osób.

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest AFB KC SP. Z O.O. z siedzibą przy ul. Kapelanka 12, 30 - 347 Kraków. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu.

We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez AFB KC SP. Z O.O.  inspektorem danych osobowych.

Wellbeing Polska jest  firmą z najdłuższym stażem, bo aż 11 letnim w branży wellness. Działania opieramy na modelu amerykańskim, co czyni nas najbardziej skutecznym
i doświadczonym zespołem. Budując indywidualne, mierzalne programy bazujemy na holistycznym podejściu pod kątem 4 filarów zdrowia - odżywianiu, regeneracji, aktywności
i kontroli stresu.

Współpracujemy między innymi z takimi markami jak Royal Canin, MARS, BNP Paribas, Orange, AXA, GOOGLE.