Dyspozytor (transport drobnicowy), Olsztyn - oferta pracy - GoldenLine.plRaben - Dyspozytor (transport drobnicowy)

Oferta archiwalna

Dyspozytor (transport drobnicowy)

Miejsce pracy:

Raben Logistics Polska sp. z o.o.

Oddział: Olsztyn

Numer ref.: OL/DT/2017/11

Zadania:

  • zarządzanie flotą  samochodów
  • planowanie tras kierowców
  • obsługa systemu transportowego
  • obsługa giełd transportowych
  • dbałość o jakość dostaw do odbiorców
  • poszukiwanie nowych rozwiązań w zakresie planowania

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność  i gotowość do pracy zmianowej (bez weekendów, bez nocek)
  • znajomość topografii Polski i woj. warmińsko- mazurskiego
  • elastyczność, umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętnośc radzenia sobie w trudnych sytuacjach i poszukiwanie rozwiązań
  • zaangażowanie w codzienne obowiązki
  • wysoka motywacja do nauki
  • umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznym zespole
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i dalszego rozwoju zawodowego (pakiet szkoleń)
  • pracę od poniedziałku do piątku (2 zmianową)
  • stabilność zatrudnienia (umowa o pracę na czas określony, następnie nieokreślony)
  • atrakcyjne wynagrodzenie (płatne zawsze na czas, przed końcem miesiąca)
  • możliwość skorzytsania z ubezpieczenia grupowego
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (karta Multisport, bilety do kina, dofinansowanie do wakacji)
  • pakiet socjalny dla dzieci pracowników

Grupa Raben respektuje procedury Equal Opportunity Employer (EOE). Przy wyborze i awansie pracowników nie stosuje się kryteriów dotyczących wieku, rasy, koloru skóry, płci (w tym ciąży i wychowania dziecka), pochodzenia etnicznego i narodowego, orientacji seksualnej i stanu zdrowia; uwzględniane są jedynie wiedza, doświadczenie
i umiejętności. Zasady te dotyczą także nawiązania i rozwiązania stosunku pracy, warunków zatrudnienia, awansowania oraz dostępu do szkoleń w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych przeze mnie w aplikacji na ofertę pracy przez spółki powiązane kapitałowo i organizacyjnie ze spółką ogłaszającą rekrutację w celu przeprowadzenia aktualnego jak i przyszłych postępowań rekrutacyjnych.”

Niniejszym informujemy, iż administratorem danych osobowych jest spółka ogłaszająca rekrutację. W przypadku przetwarzania Pana/Pani danych osobowych na potrzeby aktualnych jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez inne spółki, informujemy, że dana spółka będzie administratorem danych osobowych. Pełne nazwy spółek oraz ich siedziby znajdzie Pan/Pani na stronie www.raben-group.com. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz żądania ich poprawiania albo usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.