Dyrektor ds. Produkcji, Wieluń - oferta pracy - GoldenLine.plPROFESJA - Dyrektor ds. Produkcji

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2544. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.

Naszym Klientem jest firma zajmująca się obróbką i przetwarzaniem kabli oraz przewodów, prefabrykacją rozdzielni i szaf sterowniczych. Realizująca produkcję poprzez innowacyjne technologie i najnowocześniejsze maszyny.

Dyrektor ds. Produkcji

Miejsce pracy: Wieluń

Region: łódzkie

Numer ref.: DP/WIEL

Zakres Obowiązków

  • Całościowe zarządzanie procesem produkcyjnym, zarządzanie zespołem pracowników produkcji, utrzymania ruchu i przygotowania produkcji.
  • Nadzór nad stanem zaopatrzenia w surowce i półprodukty, optymalizacja zapasów magazynowych.
  • Opracowanie i nadzór nad realizacją planów produkcyjnych w porozumieniu z przedstawicielami poszczególnych działów.
  • Stałe podnoszenie efektywności procesu produkcji, wdrażanie rozwiązań pozwalających na  optymalizację procesów produkcyjnych pod względem kosztowym.
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych (ciągła praca zgodnie z Lean Manufacturing).
  • Bieżąca kontrola nad funkcjonowaniem sytemu 5S, udział w mapowaniu stanowisk, nadzór nad tworzeniem procedur.
  • Wnioskowanie  procesów inwestycyjnych związanych z produkcją, argumentowanie zasadności zakupu maszyn i urządzeń.
  • Kontrola merytoryczna zapisów w analizach FMEA w raportach PPAP, 8D, współpraca z działem KJ w zakresie wdrażania wniosków z 8D.
  • Udział w sesjach KAIZEN, usprawnianie i reorganizacja poszczególnych stanowisk.
  • Udział w komisjach FAI, wspieranie, opiniowanie wykonywania wzorców wyrobów.
  • Miesięczna ocena pracowników, aktualizacja  tabeli SKILL Matrix.
  • Udział w szkoleniach, wdrażanie zdobytej wiedzy w obszarach produkcyjnych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub związane z zarządzaniem.
  • Min. 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenie w zarządzaniu min. 50-osobowym zespołem.
  • Praktyczna znajomość technik doskonalenia procesów produkcyjnych takich jak: Kaizen, Six Sigma czy 5S.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu.
  • Umiejętność budowania właściwych relacji interpersonalnych.
  • Wysoko rozwinięte zdolności przywódcze i organizacyjne.
  • Prawo jazdy kat B.

Oferujemy

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony.
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji.
  • Pakiet socjalny oraz ubezpieczenie medyczne.
  • Telefon służbowy oraz wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.
  • Udział w realizacji ciekawych, innowacyjnych projektów.
  • Szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.