Customer Service Specialist (m/k), Ożarów Mazowiecki - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Customer Service Specialist (m/k)

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Customer Service Specialist (m/k)

Work place: Ożarów Mazowiecki

Region: Mazowieckie

Numer ref.: a0t6N000009ON3MQAW

Obowiązki:
  • kompleksowa obsługa klientów (bieżący kontakt z klientem, przyjmowanie zleceń, stały kontakt z produkcją przy realizacji zlecenia, itp.),
  • budowanie wizerunku firmy i relacji z klientami poprzez utrzymywanie stałego kontaktu, okresowe spotkania z klientami, aktywny kontakt mający na celu utrzymanie i rozwijanie współpracy z obecnymi klientami,
  • monitorowanie i analiza poziomu sprzedaży, rentowności oraz stanów magazynowych obsługiwanych klientów,
  • zapewnienie właściwego przepływu informacji pomiędzy klientem, a działami firmy i odwrotnie,
  • wdrażanie nowych projektów klienta przy współpracy z Działem Technologii i Działem Graficznym.
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i w piśmie,
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • samodzielność, terminowość, dokładność, inicjatywa w działaniu.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę albo umowy zlecenie (do wyboru),
  • pakiet benefitów pozapłacowych,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach organizacyjnych.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl