Customer Service Advisor with German Language, Bydgoszcz - oferta pracy - GoldenLine.plAtos - Customer Service Advisor with German Language

Atos jest międzynarodową firmą z branży usług informatycznych. Zatrudnia 100 tysięcy pracowników w 72 krajach. W Polsce Atos istnieje od 2000 roku. W naszych oddziałach w Bydgoszczy, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Toruniu, Gdańsku i Krakowie pracuje blisko 5000 osób. Firma oferuje usługi zarządzania infrastrukturą IT, integrację systemów informatycznych, outsourcing i doradztwo. Atos znajduje się w gronie Najlepszych Polskich Pracodawców wg. rankingu Great Place to Work® Institute. Atos jest wyłącznym światowym partnerem IT Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich.

Customer Service Advisor with German Language

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Numer ref.: 199774

Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Wsparcie klienta i pomoc w rozwiązywaniu podstawowych problemów w zakresie IT (pierwsza linia wsparcia),
  • Diagnozowanie zgłoszeń i ich rozwiązywanie,
  • Koordynowanie przyjętych zgłoszeń (przekazywanie do kolejnych linii wsparcia oraz monitorowanie zgłoszeń użytkowników).

Informujemy, że praca świadczona jest w systemie zmianowym.

Biuro, w którym świadczone są usługi znajduje się w Bydgoszczy.

Aufgabenbereich / Zuständigkeiten:

  • Kundenbetreuung und Unterstützung bei Behebung diverser Probleme im Bereich der IT (1st Level Support),
  • Diagnose und Loesung von Anfragen
  • Handlungen koordinieren (kontorlowanie działań), bzw. die Weiterleitung von Anfragen an zustaendigen Gruppen oder Ueberwachung dieser Anfragen von den Kunden.

Die Arbeit gilt im Schichten.

Das Buero wo die Arbeit empfohlen wird, ist in Bydgoszcz.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2).
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. A2.
  • Podstawowa znajomość systemu Windows i pakietu MS Office.
  • Zainteresowanie zagadnieniami IT oraz chęci doszkalania się.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Certyfikat TOEIC mile widziany.

Anforderungen:

  • Sehr gute Deutschkenntnisse (min. B2),
  • Gute Englischkenntnisse (min. A2),
  • Interesse sowie Grundkenntnisse im Bereich der IT,
  • Bereitschaft/Lust sich weiterzuentwickeln,
  • Gutes Arbeits- und Zeitmanagement,
  • Teamplayer.
  • Das Ergebnis der Prüfung TOEIC ist gern gesehen.

Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną (również dentystyczną)
  • Programy szkoleniowe i rozwojowe
  • Możliwość nauki języków obcych
  • Dodatek relokacyjny
  • Bonus referalowy
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Prywatne ubezpieczenie podróży
  • Dofinansowanie do dojazdów do pracy
  • System MyBenefit
  • Międzynardowe możliwości kariery
  • Możliwość pracy na pół etatu

Wir bieten an:

  • eine stabile Beschäftigung (Arbeitsvertrag)
  • Es besteht die Moeglichkeit in verkuerzter Arbeitszeit (Teilzeit) zu arbeiten;
  • ein attraktives Gehalt;
  • Teilnahme an interessanten Projekten;
  • einen täglichen Umgang mit den neuesten Technologien;
  • ein internationales Arbeitsumfeld;
  • Schulungen und berufliche Weiterbildung;
  • Fremdsprachen lernen;
  • einen uneingeschränkten Zugang zu e-learnings;
  • private Krankenversicherung;
  • zusätzliche Lebensversicherung;
  • Fahrtkostenzuschuss;
  • MyBenefit System (u.a. Multisport).