CONTENT MARKETING MANAGER, cała Polska / możliwość pracy zdalnej - oferta pracy - GoldenLine.plHRlink Sp. z o.o. - {{offer.position}

Oferta archiwalna

CONTENT MARKETING MANAGER

Wynagrodzenie
7000 - 9000 netto
Lokalizacja
cała Polska / możliwość pracy zdalnej
Pracodawca
HRlink Sp. z o.o.
Dodano
30.11.2020

Twoje zadania:

  • tworzenie i realizowanie strategii contentowej mającej na celu zwiększenie ruchu, konwersji oraz sprzedaży (artykuły, blog, ebooki, mailingi, posty na SM, video),
  • efektywne planowanie dystrybucji treści – harmonogramy i plany publikacji, budżet
  • wsparcie w zarządzaniu kampaniami lead generation
  • poszukiwanie nowych kanałów i sposobów dotarcia do potencjalnych klientów,
  • nawiązywanie relacji z mediami, partnerami, klientami,
  • współpraca z grafikiem/copywriterem/ developerem w zakresie tworzenia kampanii content i social media
  • dbanie o jakość i skuteczność tworzonych treści.
  • mierzenie i raportowanie wyników kampanii content i social media oraz ich optymalizacja.

Ta praca jest dla Ciebie, jeśli:

  • posiadasz minimum 4-letnie doświadczenie w realizowaniu działań content marketingu w oparciu o lead generation i/lub marketing automation w obszarze B2B
  • potrafisz redagować ciekawe i merytoryczne treści o charakterze biznesowym,
  • biegle poruszasz się w Social Media i znasz aktualne trendy
  • korzystasz na codzień z narzędzi typu: WordPress, Google Analytics,HotJar, Google Search Console, Facebook Audience Insights
  • umiesz zarządzać produkcją contentu
  • nie jest Ci obcy świat HR, w którym tworzymy content
  • znasz zasady SEO copywritingu
  • potrafisz praktycznie wykorzystać content marketing w promocji marki (artykuły, e-booki, webinary, live’y)
  • proaktywnie i entuzjastycznie podchodzisz do swojej pracy

Ucieszymy się, jeśli:

  • Korzystasz z narzedzi cyfrowego marketera: Canva.com, Hootsuite lub inne podobne
  • Interesujesz się nagrywaniem i tworzeniem audio / video
  • posługujesz się językiem angielskim w stopniu zaawansowanym
  • masz doświadczenie z płatnymi kampaniami w SM - Facebook/LinkedIn
  • Nie są Ci obce zagadnienia social sellingu i marketing automation
  • projektujesz treści na landing pages

Oferujemy:

  • 7-9 tys. netto + Vat na B2B
  • elastyczne godziny pracy
  • realny wpływ na rozwój produktów, które tworzymy
  • duże możliwości podnoszenia kwalifikacji poprzez pracę nad unikatową platformą HRtech
  • pracę zdalną

HRlink jest szczecińską firmą technologiczną z branży IT, dostawcą aplikacji typu ATS. Jako jedyny podmiot HRTech z Polski, jesteśmy laureatem prestiżowego rankingu Deloitte Technology Fast 50 CE 2019, będąc jedną z 50 najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej.

Naszymi kluczowymi produktami są: HRlink.pl - przyjazny i wygodny w obsłudze system do rekrutacji online oraz od niedawna Goldenline – serwis rekrutacyjny, wspierający procesy pozyskiwania kandydatów i employer brandingu.

Wraz z połączeniem się z Goldenline (miejscem z ponad 2,9 mln użytkowników) planujemy stworzenie kompleksowej platformy HRtech!