Blacharz (m/k), Ołtarzew, Ożarów Mazowiecki - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Blacharz (m/k)

Aktualnie dla naszego Klienta, generalnego przedstawiciela światowego producenta naczep firmy Schmitz Cargobull, poszukujemy osób na stanowisko:

Blacharz (m/k)

Work place: Ołtarzew, Ożarów Mazowiecki

Region: Mazowieckie

Numer ref.: a0t6N000009OEX7QAO

Obowiązki:
  • naprawy blacharskie zabudów chłodniczych,
  • naprawy blacharskie nadwozi oraz podwozi pojazdów ciężarowych,
  • naprawa wgnieceń i innych uszkodzeń,
  • wymiana uszkodzonych części.
Wymagania:
  • znajomość technologii napraw blacharskich,
  • doświadczenie w naprawach blacharskich pojazdów,
  • mile widziane doświadczenie w naprawach zabudów chłodniczych,
  • mile widziane doświadczenie w naprawach pojazdów ciężarowych i autobusów,
  • mile widziane uprawnienia spawalnicze,
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków,
  • punktualność i sumienność,
  • czynne prawo jazdy kat. B (mile widziane C+E),
  • inicjatywa w działaniu.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności plus przejrzysty system premiowy,
  • pracę w najwyższych standardach w autoryzowanym serwisie renomowanego producenta pojazdów Schmitz Cargobull AG,
  • pracę pod opieką doświadczonych fachowców - pasjonatów w branży z gwarancją profesjonalnego systemu wdrożenia,
  • pracę u lidera marki premium gwarantującego rozwój zawodowy,
  • stabilizację i bezpieczeństwo zawodowe z możliwością rozwoju i awansu,
  • pracę w nowoczesnej przestrzeni warsztatowej wyposażonej kompleksowo w narzędzia najwyższej klasy,
  • możliwość wykazania się inicjatywą i wdrażania własnych rozwiązań,
  • prywatną opiekę medyczną oraz preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie,
  • świadczenia ZFŚS oraz dostęp do atrakcyjnych pakietów sportowych,
  • system płatnych poleceń pracowniczych.

Nie czekaj! Wyślij CV już dziś - czekamy na Ciebie! :)
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl