Barista – Pracownik Gastronomii (3/4 etatu), Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plIkea - Barista – Pracownik Gastronomii (3/4 etatu)

Spodziewamy się, że rynek artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce potroi się do 2035 roku, z IKEA jako liderem branży. Grupa IKEA jest światowym liderem w urządzaniu domu. Jesteśmy firmą, która kieruje się wartościami, a domowe życie jest naszą prawdziwą pasją. Naszą wizją jest tworzenie lepszych warunków codziennego życia dla wielu ludzi.

Barista – Pracownik Gastronomii (3/4 etatu)

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer ref.: 326349BR

O stanowisku: Szwedzi to naród, który wypija najwięcej kawy w ciągu roku. Obowiązkowym rytuałem w ciągu dnia jest FIKA, czyli przerwa na kawę i przekąskę. Jest to również cenny czas spędzony z przyjaciółmi lub współpracownikami. Jako barista dokładasz wszelkich starań, by ludzie się uśmiechali. Twoim celem jest zapewnienie przyjemnej atmosfery i oferty kawiarnianej, której nie można się oprzeć. Oferowanie wyśmienitych napojów oraz przekąsek po najniższych cenach to zadanie Twoje i Twoich współpracowników. Razem z nimi chcesz dać odwiedzającym „smakowity powód”, by wracali jeszcze wielokrotnie.

Główne zadania:

· Zapewnianie jakości, świeżości, efektywności oraz atrakcyjnej prezentacji asortymentu.
· Podchodzenie z pasją do serwowanych produktów i ciągłe uczenie się o ich zawartości, pochodzeniu i innych zaletach, a także dzieleniu się swoją wiedzą z klientami i pracownikami.
· Wychodzenie naprzeciw i obsługiwanie klientów z troską i uwagą.
· Patrzenie na swój obszar oczami klientów i inicjowanie codziennych rozmów z nimi tak, by uzyskiwać stałe informacje zwrotne o ich doświadczeniach, a także poznawać ich potrzeby i życzenia.

O Tobie:

· jesteś osobą zorganizowaną i chętnie działającą z własnej inicjatywy,
· praca w gastronomii w kontakcie z klientem jest Twoją pasją,
· świetnie odnajdujesz się w pracy zespołowej,
· potrafisz obsługiwać ekspres kolbowy oraz znasz podstawowe techniki przygotowywania kawy,
· posiadasz umiejętność ustalania priorytetów i organizowania własnej pracy, aby efektywnie wykorzystywać czas,
· jesteś entuzjastyczną osobą, która z łatwością nawiązuje kontakt z innymi (szczególnie z klientami),
· masz gotowość do pracy także popołudniami i w weekendy,
· znasz język angielski na tyle, żeby swobodnie obsłużyć obcojęzycznych klientów.

Chcemy:

· abyś został z nami na dłużej - zapewniamy umowę o pracę,
· abyś rozwijał się #potwojemu – stworzymy ścieżkę rozwoju, która będzie odpowiadała na Twoje potrzeby,
· zadbać o poczucie bezpieczeństwa Twoje i Twojej rodziny - oferujemy opiekę medyczną i plan emerytalny oraz ubezpieczenie NNW,
· doceniać Twoje osiągnięcia,
· dać Ci możliwość wyboru dodatkowych benefitów - o szczegółach przeczytaj tutaj.