Asystent Projektanta Branży Mostowej, Gdańsk - oferta pracy - GoldenLine.plTransprojekt - Asystent Projektanta Branży Mostowej

Transprojekt Gdański to jedno z największych biur projektowo - konsultingowych na polskim rynku zatrudniające obecnie blisko 200 osób. Biuro zapewnia kompleksową obsługę inwestycji w zakresie infrastruktury, środowiska i budownictwa wraz ze wszystkimi branżami towarzyszącymi, tj. energetyczną, teletechniczną, instalacyjną (woda, gaz, kanalizacja deszczowa i sanitarna), zieleni oraz geotechniczną. Dzięki rozległej wiedzy technicznej, wyspecjalizowanej kadrze inżynierskiej i ponad 60-cio letniemu doświadczeniu obsługuje przedsięwzięcia inwestycyjne począwszy od etapu planowania (raporty oddziaływania na środowisko, studia wykonalności, analizy ekonomiczne, prognozy ruchu), poprzez projektowanie (projekty koncepcyjne, budowlane, wykonawcze) aż do realizacji inwestycji (nadzór inwestorski i autorski).

Obecnie Transprojekt Gdański poszukuje osoby na stanowisko:

Asystent Projektanta Branży Mostowej

Miasto: Gdańsk

Region: pomorskie

Zakres obowiązków:

  • udział w opracowaniu dokumentacji projektowej pod kierunkiem i nadzorem projektanta
  • współpraca z projektantami branżowymi
  • udział w spotkaniach koordynacyjnych
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne wyższe magisterskie - specjalność: Konstrukcje Mostowe
  • preferowana znajomość AutoCAD, SOFiSTiK
  • umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność
  • mile widziane - prawo jazdy B i znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • szansę rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku posiadającej wieloletnie doświadczenie
  • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach
  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • możliwość zdobycia doświadczenia i uprawnień projektowych,
  • prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie karty Multisport
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem, list motywacyjny)z podaniem nazwy stanowiska pracy w tytule maila.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.