Area Sales Manager, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plPage Personnel - Area Sales Manager

Oferta archiwalna

Area Sales Manager

WarszawaPSKF14627Rodzaj umowy: Umowa na czas nieokreślony

Naszym klientem jest firma z branży FMCG, zajmująca jedną z najwyższych pozycji w swojej kategorii produktowej. Obecnie, w związku z dynamicznym rozwojem biznesu na rynku polskim, jak również poszerzeniem struktur sprzedażowych poszukujemy kompetentnych, wykwalifikowanych oraz doświadczonych osób na stanowisko Area Sales Manager. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za budowanie i rozwijanie trwałych relacji z klientami z rynku tradycyjnego oraz zarządzanie zespołem Przedstawicieli Handlowych na terenie Warszawy i okolic.

Opis stanowiska / Job description:

  • - budowanie, rozwój i zarządzanie zespołem Przedstawicieli Handlowych,
    - budowanie i rozwijanie trwałych relacji z klientami z rynku tradycyjnego na podległym regionie.
    - realizowanie założonych celów sprzedażowych
    - monitorowanie i analizowanie rynku
    - dbałość o realizację celów ilościowych i jakościowych
    - analiza i optymalizacja parametrów kosztowych,
    - raportowanie wyników sprzedażowych
    - raportowanie do Regionalnego Kierownika Sprzedaży

Kogo szukamy / Profile description:

  • - wykształcenie min. wyższe licencjackie
    - min 3 lata doświadczania w sprzedaży w międzynarodowej firmie FMCG
    - preferowane doświadczenie w zarządzaniu lub koordynacji zespołu sprzedażowego
    - umiejętność przeprowadzania szkoleń i spotkań coachingowych
    - praktyczna znajomość pakietu MS Office (Power Point, Excel)
    - gotowość do odbywania częstych podróży służbowych
    - bardzo dobra umiejętność organizacji czasu pracy
    - bardzo dobre umiejętności interpersonalne
    - prawo jazdy kat.B

weiterleitendrucken

Page Personnel jest jedną z wiodących agencji doradztwa personalnego, prowadzącą projekty rekrutacyjne od poziomu entry level/graduates do poziomu starszych specjalistów i ekspertów.

Dowiedz się więcej o Page Personnel

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.