Operator logistyki (m/k), Bolesławiec - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Operator logistyki (m/k)

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Operator logistyki (m/k)

Work place: Bolesławiec

Region: Dolnośląskie

Numer ref.: a0tbI000000oQgrQAE

Opis stanowiska:
  • operator logistyki - operator wózka widłowego.
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym po 8h dziennie,
  • kurs operatora wózka widłowego + egzamin UDT.
Oferujemy:
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • umowę o pracę bezpośrednio w firmie naszego klienta,
  • premię do 10%,
  • pracę w młodym, rozwijającym się zespole,
  • bogaty system benefitowy,
  • zatrudnienie od zaraz.

Osoby zainteresowane zapraszamy do wysłania CV na adres m.ziolkowska@trenkwalder.com lub kontakt pod numerem telefonu 605-123-562. Wyślij SMS o treści "PRACA UDT" na numer 605-123-562, a skontaktujemy się! Możesz nam zaufać!

Zapraszamy również do naszego biura Trenkwalder przy ul. Piaskowej 13 w Bolesławcu.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl