Specjalista/Technik jakości dostawców (m/k), Tomaszów Mazowiecki, Łódź, Piotrków Trybunalski, Rawa Mazowieck - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Specjalista/Technik jakości dostawców (m/k)

Aktualnie dla naszego Klienta, specjalizującego się w produkcji części samochodowych, poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista/Technik jakości dostawców (m/k)

Work place: Tomaszów Mazowiecki, Łódź, Piotrków Trybunalski, Rawa Mazowiecka

Region: Łódzkie

Numer ref.: a0t6N000009MTbnQAG

Zakres obowiązków:
  • rozwój (poprzez m.in. nadzór nad dokumentacją dot. jakości dostaw, prowadzenie rejestru wyników jakościowych dostawców – PPM oraz innych zapisów jakości),
  • ocena dostawców – w ramach współpracy ze Specjalistami ds. logistyki,
  • prowadzenie i nadzór nad reklamacjami materiałów i surowców,
  • przygotowanie i zarządzanie dokumentacją reklamacyjną dotyczącą dostawców,
  • poszukiwanie i rozwój dostawców alternatywnych,
  • aktywny udział w poprawie jakości wyrobów gotowych MIT poprzez identyfikację potencjalnych źródeł problemów jakościowych, weryfikację dokumentów „Control Plan”, ustalanie kryteriów oceny jakości dostaw surowców/komponentów,
  • współdziałanie z innymi komórkami organizacyjnymi firmy w zakresie oceny jakości dostarczanych surowców i komponentów,
  • naliczanie wskaźników jakościowych dla dostawców: PPM, poziom reklamacji, ilości odrzucone, alarmy jakościowe, koszty złej jakości,
  • zatwierdzanie PPAP komponentów dla procesów seryjnych.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy w dziale jakości minimum 1 rok,
  • język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z dostawcami (min. B1),
  • umiejętności negocjacyjne,
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu audytów produktowych u dostawców,
  • znajomość PPAP będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio w strukturach naszego klienta na podstawie umowy o pracę,
  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie,
  • możliwość pracy w środowisku nowych technologii w ramach projektów międzynarodowych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pakiet socjalny w ramach ZFŚS.

Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl