Team Leader (m/k), Katowice - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Team Leader (m/k)

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Team Leader (m/k)

Work place: Katowice

Region: Śląskie

Numer ref.: a0t6N000009O84gQAC

Obowiązki:
  • zarządzanie 8-osobowym zespołem księgowym,
  • obsługa Klientów polskich oraz zagranicznych.
Wymagania:
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • doświadczenie zdobyte w firmie outsourcingowej,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem – mile widziane,
  • doświadczenie we wdrażaniu systemów klasy ERP – mile widziane,
  • doświadczenie w obsłudze audytów zewnętrznych,
  • doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości zgodnie z UoR,
  • doświadczenie w przygotowywaniu oraz weryfikowaniu sprawozdań finansowych,
  • doświadczenie w przygotowywaniu oraz weryfikowaniu deklaracji podatkowych.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • premie uznaniowe,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
  • ZFŚS (bony świąteczne, dofinansowania do wczasów),
  • benefity (Medicover, Multisport, MyBenefit),
  • owoce dla pracowników, imprezy integracyjne.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl