Narzędziowiec (m/k), Tomaszów Mazowiecki - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Narzędziowiec (m/k)

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Narzędziowiec (m/k)

Work place: Tomaszów Mazowiecki

Region: Łódzkie

Numer ref.: a0t6N000009OEAcQAO

Zakres zadań:
  • wymiana form wtryskowych,
  • przygotowanie form do bieżącej produkcji,
  • konserwacja i naprawa form wtryskowych,
  • nadzór techniczny nad formami wtryskowymi,
  • diagnozowanie przyczyn usterek oraz ich naprawa, przy wykorzystaniu narzędzi ślusarskich,
  • współpraca z inżynierem procesu w ramach ustalania działań korygujących.
Wymagania:
  • minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie naprawy i serwisie form wtryskowych (mile widziane w branży automotive),
  • znajomość budowy form wtryskowych,
  • umiejętność diagnozowania pracy maszyn i urządzeń,
  • znajomość rysunku technicznego i czytania dokumentacji technicznej,
  • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych,
  • umiejętność spawania, szlifowania,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.
Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio w strukturach naszego klienta - umowa o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie!
  • premię miesięczną!
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie na życie,
  • pakiet socjalny w ramach ZFŚS,
  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie.

Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki.

Jeśli jesteś zainteresowany, nie zwlekaj. Aplikuj teraz!

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl