Elektromechanik (m/k), Koprki - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Elektromechanik (m/k)

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Elektromechanik (m/k)

Work place: Koprki

Region: Mazowieckie

Numer ref.: a0t6N000009MwnDQAS

Obowiązki:
  • wykonywanie diagnostyki i napraw układów elektrycznych pojazdów zgodnie z zaleceniami producenta,
  • wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych zgodnie z technologią producenta,
  • obsługa narzędzi diagnostycznych,
  • utrzymanie prawidłowego stanu technicznego narzędzi/urządzeń.
Oczekiwania:
  • wykształcenie kierunkowe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość pojazdów marki Mercedes Benz,
  • dobra znajomość diagnostyki elektroniki samochodowej,
  • rzetelność i uczciwość,
  • dobra organizacja pracy,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • obsługa komputera,
  • silne zorientowanie na zadowolenie klienta i wysoką jakość napraw,
  • inicjatywa w działaniu,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
Oferujemy:
  • pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, zawartą bezpośrednio z Klientem,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • opiekę medyczną,
  • świadczenie ZFŚS,
  • dostęp do pakietów sportowych,
  • preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie.

Jeśli interesuje Cię ta oferta - wyślij nam CV! Oddzwonimy. Kontakt telefoniczny: 605 122 494.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl