Księgowa/y, Katowice - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Księgowa/y

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Księgowa/y

Work place: Katowice

Region: Śląskie

Numer ref.: a0t6N000009OLugQAG

Zakres obowiązków:
  • księgowa/y w biurze rachunkowym,
  • obsługa spółek prowadzących pełną księgowość,
  • kadry i płace prowadzone są w wyodrębnionej komórce organizacyjnej,
  • prowadzenie księgowości od kilku do kilkunastu podmiotów,
  • rozliczanie podatku VAT oraz podatku dochodowego od osób prawnych, kontakt z klientem oraz urzędem skarbowym,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych pod nadzorem biegłego rewidenta.
Wymagania:
  • co najmniej 3 lata praktyki na stanowisku księgowa/y, najlepiej w biurze rachunkowym,
  • dobra znajomość ustawy o podatku VAT oraz podatku dochodowym od osób prawnych (bardziej skomplikowane przypadki rozwiązujemy wspólnie z udziałem naszych doradców podatkowych),
  • dobra znajomość ustawy o rachunkowości,
  • umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych (pod nadzorem i z pomocą biegłego rewidenta),
  • znajomość pakietu Office (w szczególności Excel),
  • samodzielność.
Co oferuje nasz Klient:
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji - szkolenia,
  • indywidualną ścieżkę kariery,
  • elastyczny czas pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy - współpraca zamiast rywalizacji,
  • ubezpieczenie grupowe na życie,
  • prywatna opieka medyczna,
  • MultiSport, MultiLife,
  • lunch pass,
  • dobra lokalizacja - centrum miasta Katowice,
  • możliwość pracy częściowo zdalnej - po okresie wdrożenia.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania swojej aplikacji.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl