Inżynier produkcji (m/k), Września - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Inżynier produkcji (m/k)

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy wytwarzającej folie do celów spożywczych, farmaceutycznych i chemicznych, poszukujemy osób na stanowisko:

Inżynier produkcji (m/k)

Work place: Września

Region: Wielkopolskie

Numer ref.: a0t6N000009OLfqQAG

Zadania:
  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu technologicznego,
  • wsparcie techniczne dla produkcji w ustawianiu i optymalizacji procesów technologicznych,
  • rozwiązywanie problemów produkcyjnych i technologicznych,
  • zarządzanie projektami rozwojowymi w celu poprawy i optymalizacji procesów produkcyjnych,
  • tworzenie, aktualizacja i nadzór nad dokumentacją związaną z procesem produkcji.
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy własnej,
  • otwartość, komunikatywność oraz umiejętności interpersonalne.
Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w Firmie naszego Klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • rozbudowany system premiowania (m.in. premie miesięczne, nagrody jubileuszowe, premie świąteczne),
  • karta Multisport, opieka zdrowotna Medicover, ubezpieczenie grupowe,
  • pakiet szkoleń.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl