Specjalista ds. sprzedaży (m/k) - Praca od zaraz!, Zamość - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Specjalista ds. sprzedaży (m/k) - Praca od zaraz!

Aktualnie dla naszego Klienta, hurtowni elektrycznej, poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży (m/k) - Praca od zaraz!

Work place: Zamość

Region: Lubelskie

Numer ref.: a0t6N000009OLIoQAO

Zakres zadań:
  • sprzedaż, opieka i doradztwo techniczne,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • dbanie o długofalowe relacje z nowymi i obecnymi klientami na powierzonym terenie,
  • przygotowanie kompleksowych ofert handlowych dla klientów,
  • bezpośrednia obsługa klientów w oddziale,
  • dbałość o realizację planów sprzedażowych.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży (najlepiej w hurtowni elektrycznej) - warunek konieczny,
  • znajomość branży elektrotechnicznej, elektromechanicznej i/lub automatyki przemysłowej,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność dbania o długofalowe relacje z klientami,
  • ukierunkowanie na realizację założonych celów w podległym regionie,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie),
  • możliwość zdobywania doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • perspektywę progresu zawodowego, uczestnictwo w programach rozwojowych i dostęp do bazy wiedzy,
  • kompleksowy proces wdrożenia do organizacji,
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta żywieniowa – dofinansowanie posiłków, ubezpieczenie grupowe, benefity świąteczne),
  • pracę stacjonarną.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl