Księgowa / Księgowy, Bydgoszcz - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Księgowa / Księgowy

Aktualnie dla naszego Klienta, lidera usług BPO, poszukujemy osób na stanowisko:

Księgowa / Księgowy

Work place: Bydgoszcz

Region: Kujawsko-pomorskie

Numer ref.: a0t6N000009OKouQAG

Zakres zadań:
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych pod nadzorem Kierownika Zespołu dla polskich spółek oraz tych z kapitałem zagranicznym,
  • sporządzanie deklaracji VAT,
  • kalkulacja podatku CIT,
  • sporządzanie raportów dla Klienta w tym bilansu, rachunku zysków i strat,
  • aktywna pomoc w sporządzaniu sprawozdań finansowych,
  • prowadzenie korespondencji z klientem i urzędami,
  • przyjmowanie dokumentów i organizacja obiegu dokumentów Klienta.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane finanse i rachunkowość),
  • co najmniej 2 lata doświadczenia pracy w księgowości lub w biurze rachunkowym,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • znajomość obowiązujących przepisów z zakresu rachunkowości, podatków VAT i CIT,
  • dobra znajomość Excela,
  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole pod presją czasu.

Mile widziane:
  • znajomość programu Sage 50c (dawniej Symfonia).
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i doświadczenia,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • elastyczny czas pracy,
  • system poleceń pracowniczych,
  • dostęp do platformy benefitowej,
  • pakiet medyczny,
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne),
  • pracę w przyjaznym zespole nastawionym na współpracę,
  • nieograniczony dostęp do wiedzy z zakresu rachunkowości, podatków, finansów,
  • współpracę z biegłymi rewidentami oraz doradcami podatkowymi.

Praca stacjonarna w Bydgoszczy.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl