Recepcjonista/ka, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Recepcjonista/ka

Aktualnie dla naszego Klienta, wiodącej firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:

Recepcjonista/ka

Work place: Warszawa

Region: Mazowieckie

Numer ref.: a0t6N000009OKmZQAW

Zadania na stanowisku:
  • obsługa gości,
  • dbanie o obieg dokumentów,
  • obsługa kurierów,
  • rejestracja poczty wychodzącej oraz przychodzącej.
Oczekujemy:
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze recepcji, bądź w obsłudze klienta,
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
  • pozytywnego nastawienia.
Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową (zastępstwo na 6 miesięcy),
  • wynagrodzenie 5000 zł brutto/mies. + pakiet benefitów pracowniczych (dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz stomatologicznej, ubezpieczenia na życie, karty sportowej oraz owoce w biurze),
  • miłą atmosferę pracy oraz możliwość zdobycia doświadczenia.

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Woronicza.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl