Kierownik zmiany - Sztygar (m/k), Tomaszów Mazowiecki - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Kierownik zmiany - Sztygar (m/k)

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Kierownik zmiany - Sztygar (m/k)

Work place: Tomaszów Mazowiecki

Region: Łódzkie

Numer ref.: a0t6N000009OKXaQAO

Zakres zadań:
  • kierowanie procesem technologicznym i produkcyjnym w sposób zapewniający osiągnięcie nałożonych wskaźników technologiczno-ekonomicznych,
  • nadzorowanie, koordynowanie i zarządzanie pracą podległego zespołu,
  • nadzór nad prowadzeniem ruchu zakładu górniczego zgodnie z przepisami prawa geologicznego i górniczego,
  • organizacja pracy, nadzór i kierowanie grupą pracowników oraz ich szkolenie,
  • przestrzeganie obowiązujących przepisów, zarządzeń, instrukcji, norm i wytycznych.
Wymagania:
  • wymóg konieczny - posiadanie kwalifikacji w wyższym dozorze ruchu w specjalności górniczej lub mechanicznej w odkrywkowych zakładach górniczych,
  • wykształcenie minimum średnie techniczne, w kierunku górnictwa, o specjalności przeróbka surowców mineralnych,
  • dyspozycyjność w zakresie pracy zmianowej,
  • samodzielność, odpowiedzialność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz osób podległych na zmianie produkcyjnej,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office,
  • wysokie ambicje do ciągłego doskonalenia,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio w strukturach naszego klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • 13 i 14 pensję,
  • pracę w międzynarodowym środowisku, w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • bardzo dobrą atmosferę i komfortowe warunki pracy.

Lokalizacja pracy: Tomaszów Mazowiecki.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl