Prawnik (m/k), Żupnicza 11, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Prawnik (m/k)

Aktualnie dla naszego Klienta z branży finansowej poszukujemy osób na stanowisko:

Prawnik (m/k)

Work place: Żupnicza 11, Warszawa

Region: Mazowieckie

Numer ref.: a0t6N000009OHxQQAW

Zakres zadań:
  • kompleksowe doradztwo w zakresie produktów finansowych oferowanych przez spółkę,
  • przygotowywanie i negocjowanie umów handlowych, głównie umów leasingu, pożyczki, cesji oraz umów zabezpieczeń,
  • strukturyzowanie transakcji finansowych, głównie dotyczących rozwiązań przemysłowych,
  • ścisła współpraca z Działem Ryzyka, Działem Sprzedaży oraz Pionem Finansowym,
  • uczestniczenie w podejmowaniu decyzji biznesowych w zakresie prowadzenia projektu w oparciu o identyfikacje szans i ryzyk prawnych oraz biznesowych.
Wymagania:
  • 3-4-letnie doświadczenie zawodowe w kompleksowym doradztwie w bankowości lub finansach w Kancelarii lub w Dziale prawnym,
  • specjalizacja w prawie umów finansowych, w tym umów pożyczki, cesji, leasingu i umów zabezpieczeń,
  • doświadczenie w strukturyzowaniu transakcji finansowych od strony prawnej, rozumienie mechanizmów ekonomicznych finansowań strukturyzowanych,
  • doświadczenie w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań kontraktowych oraz zabezpieczenia różnych rodzajów ryzyk w działalności finansowej,
  • doskonała znajomość języka angielskiego, w tym prawniczego w mowie i piśmie,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, zdolność do identyfikowania potrzeb klienta wewnętrznego oraz budowania z nim dobrych relacji.
Oferujemy:
  • udział w innowacyjnych projektach realizowanych dla naszych klientów,
  • realny wpływ na biznes oraz samodzielność w działaniu,
  • współpracę z doświadczonymi prawnikami w ramach Działu prawnego,
  • pracę w doświadczonym zespole w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie oraz współpracę międzynarodową,
  • możliwość ciągłego rozwijania swoich umiejętności i zainteresowań zawodowych poprzez udział w ciekawych projektach i szkoleniach,
  • możliwość pracy hybrydowej (2/3 dni w tygodniu zdalnie), elastyczne godziny pracy.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl