Inżynier Jakości Klienta - Nowy Zakład Elektroniki, Częstochowa - oferta pracy - GoldenLine.plNazwa Firmy - Inżynier Jakości Klienta - Nowy Zakład Elektroniki

Oferta archiwalna

Inżynier Jakości Klienta - Nowy Zakład Elektroniki

Miejsce pracy: Częstochowa

Region: śląskie

Numer ref.: 10012

Zadania:

  • Reprezentowanie potrzeb klienta w wewnętrznych i zewnętrznych działaniach dotyczących jakości
  • Udział w zaawansowanym planowaniu jakości nowej produkcji  / zmian
  • Obsługa zgłoszeń reklamacyjnych od klienta
  • Przygotowywanie dokumentacji zdolności produkcyjnej w zakresie jakości
  • Przygotowywanie i uczestnictwo w audytach klienta oraz regularnych i interwencyjnych wizytach u klienta

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • 3 lata doświadczenia na stanowisku inżyniera jakości
  • Mile widziana znajomość zagadnień dotyczących wymagań klienta
  • Dobra znajomość j. angielskiego, mile widziana znajomość j. niemieckiego
  • Znajomość narzędzi i procedur jakościowych takich jak FMEA, MSA, PPAP, APQP, SPC, 8D  oraz standardów IATF

Oferujemy:

  • Pracę w innowacyjnym i zaawansowanym technologicznie środowisku w branży motoryzacyjnej
  • Szkolenia wspierające rozwój zawodowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System benefitów
  • Prywatną opiekę medyczną

Zostać częścią  zespołu ZF jako Inżynier Jakości Klienta - Nowy Zakład Elektroniki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Central Europe Talent Acquisition Center ZF Group, mające siedzibę przy ul. Słowackiego 33, 43-502 Czechowice-Dziedzice, Polska w celu prowadzenia przez administratora danych oraz podmioty z grupy ZF Group procesów rekrutacyjnych. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych i ich poprawiania.