Młodsza księgowa/Młodszy księgowy, Poznań - oferta pracy - GoldenLine.plHR Partner Monika Pszuk - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Młodsza księgowa/Młodszy księgowy

Lokalizacja
Poznań
Pracodawca
HR Partner Monika Pszuk
Dodano
26.08.2020
Numer referencyjny
2020/Poznań/Księgowa

Obowiązki:

  • księgowanie i rozliczanie faktur kosztowych i faktur sprzedaży w programie Optima
  • księgowanie wyciągów bankowych
  • kontrola rozrachunków dotyczących sprzedaży i zakupów oraz uzgadnianie sald należności i zobowiązań
  • rozliczanie podatku VAT
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • księgowanie pozostałych dokumentów księgowych
  • obsługa kadrowo-płacowa

Wymagania:

  • znajomość programu Optima (wymóg konieczny)
  • mile widziana wiedza i doświadczenie w prowadzeniu księgowości, rozliczeniu podatku VAT oraz kadr i płac
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • sumienność, dokładność

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • przyjazne środowisko pracy
  • wsparcie głównej księgowej przy zamknięciu roku obrotowego
  • wynagrodzenie miesięczne: 3000-3700 netto, dla osób ze znajomością kadr i płac: 3500-4000 netto

Interesują Cię szczegóły? Zadzwoń 799 089 912

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą pracy wyślij cv za pomocą przycisku aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Przesłanie przez Państwa dokumentów aplikacyjnych w odpowiedzi na to głoszenie, pozwolimy sobie potraktować jako wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie w celu i na czas rekrutacji na to stanowisko.

Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w innych projektach dodaj klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Monikę Pszuk, prowadzącą działalność gospodarczą HR Partner z siedzibą w Toruniu na poczet innych, przyszłych procesów rekrutacyjnych’’

Dane zostają zachowane do czasu wycofania przez Ciebie udzielonej zgody.

HR Partner to Agencja Rekrutacyjna (17264), która kieruje kandydatów wyłącznie do bezpośredniego zatrudnienia w sprawdzonych firmach. Staramy się odpowiadać na potrzeby obecnego rynku pracy. Dzięki skuteczności staliśmy się Partnerem biznesowym rzetelnych wielu firm z całej Polski.

Dla jednego z naszych klientów, prowadzących biuro rachunkowe w Poznaniu szukamy kandydatów na  stanowisko: